SEO » SEO Nedir?

SEO Nedir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir? Web sitesi iyileştirme çalışmaları ile arama motorlarında hedef kelimeleriniz doğrultusunda internet sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmalara SEO denir. SEO çalışmasında amaç Google'da ilk sayfaya çıkmak olsa da, web sitesi Google dostu olmadığı sürece ilk sıralarda yer alamaz. Web sitesinin iyileştirilmesi ile yani Google Optimizasyonu ile siteniz üst sıralarda yer alır. Google SEO Uzmanı; internet marketing uzmanı ve pazarlama ekibi ile, mal ve hizmetlerin tanıtımı için oluşturulan blog ve makalelerde doğru anlatımla, hedef kitlenin ürün ve hizmetlerle buluşmasını sağlar. SEO; Asla aldatmaca, manipülasyon ya da laf kalabalığı değildir. Nasıl arama motorlarında her gün, her ihtiyaç duyduğunuzda bilgi amaçlı ya da alışveriş amaçlı yaptığınız aramalarda karşınıza doğru ve güvenilir kaynaklar sunuluyorsa, Google bu kaliteyi korumak adına web sitelerinin iyileştirilmesini ister. Bu şekilde kalite artar. İyileştirme yapılmayan sayfalar sıralama kaybederken, SEO çalışması ile hızlı, güvenilir, kaliteli görsel ve metin içeren websitelerini arama sonuçlarında üst sıralara taşır. İçerik yönünden, doğru, tutarlı ve sitenin mahiyetine uygun içerikler üreten web sitelerinin üst sıralarda yer almaması ise; Web sitesinin teknik sorunlar içermesi ya da yeterince popüler olamaması anlamına gelir. SEO uzmanı, Google kriterlerini çok iyi derecede bilen, yeni updateler / güncellemeler yapıldığında müşterilerini bu konularda bilgilendiren işinin ehli kişiler olmalıdır. SEO çalışmasının amacı Google'da birinci sıraya getirmek değildir. Sanıldığının aksine bu sonuçtur. Asıl amaç kaliteli içeriği oluşturup, pazarlamaktan geçer. Internet merketing ya da Online Pazarlama burada devreye girer. Yani her SEO Uzmanı iyi derecede pazarlama bilgisine ve eğitimine sahip olmalıdır. Ama maalesef Türkiye'de bu böyle değildir. Ekonomi, işletme, reklamcılık, pazarlama ve satış bilgisi olmayan eğitimsiz ve işsiz insanların SEO kandırmacası ile haksız kazanç elde etmelerine olanak sağlayan bir manipülasyon aracı haline dönüşmüştür.

Google Optimizasyonu yaptıran internet siteleri daima rakiplerine fark atar. Google Optimizasyonu ile website optimize edilir, böylece Google dostu web siteniz en üstlerde yer alır.

SEO (Search Engine Optimization) Google Optimizasyonu ile ziyaretçileriniz artar, satışlarınız artar, daha çok para kazanırsınız.
Google birinci sayfa garantisi veriyoruz. 3 ayda birinci sayfaya getiremezsek paranızı iade ediyoruz.

SEO Nedir? SEO Nasıl Yapılır? Arama Motoru Optimizasyonu. SEO kelimesinin iki anlamı vardır. 1. si Optimizasyon. 2. si SEO Uzmanı. İlkinde optimizasyon işi, ikincisinde bu işi yapan kişidir.
SEO Hizmetleri, SEO, Hizmetleri, Google SEO Hizmetleri, istanbul SEO Hizmetleri

Garantili SEO, Garantili SEO Hizmeti, Google SEO Solutions » Google Optimizasyonu yapıyoruz.
Google SEO Uzmanı

Google SEO Uzmanı Ekibimiz

Google SEO, Google SEO Hizmetleri, Google SEO Uzmanı, istanbul SEO, Profesyonel SEO, Profesyonel SEO Hizmetleri, Profesyonel SEO Uzmanı, Garantili SEO, Garantili SEO Hizmetleri, Garantili SEO Uzmanı.

SEO Uzmanı

Adnan SEO SEO Uzmanı

SEO Uzmanı

Melisa Sahin SEO Uzmanı

SEO Uzmanı

Muge Sozen SEO Uzmanı

Google'da ilk sayfa Garantisi. Arama Motoru Optimizasyonu. Google Optimizasyonu. Google SEO Uzmanı.
Google optimizasyonu ile birinci sayfa garantisi veriyoruz. 3 ayda birinci sayfaya getiremezsek paranız iade.

SEO Fiyatları

SEO Paketleri: 01. Başlangıç SEO Paketi. 02. Uzman SEO Paketi. 03. Lider SEO Paketi.

SEO Paketini seç rakiplerine fark at. Google sıralamalarında yüksel, zirve için SEO Paketlerinden birini seç.

Başlangıç SEO Paketi

$100 / Ay
  • İlk Sayfa Garantili
  • Ortalama 3-4 ay süre
  • Sabit aylık SEO ücreti

Uzman SEO Paketi

$200 / Ay
  • İlk 5 sıra Garantili
  • Ortalama 2-3 ay süre
  • Sabit aylık SEO ücreti

Lider SEO Paketi

$400 / Ay
  • Sektör Lideri Olun
  • Süresiz SEO Hizmetleri
  • Değişken SEO fiyatları